Lech Poznań – Podbeskidzie 14.03.2014

Za nami kolejny mecz na Bułgarskiej tej wiosny. Na trybunach stawiło się dokładnie 18 923 kibiców.


Sporą część publiki stanowiły dzieciaki w zorganizowanych grupach z różnych miejscowości, które dodatkowo przygotowały swoje własne „oprawy”. I tak na wielkich trybunach imienia Henryka Czapczyka i Teodora Anioły mogliśmy co chwila oglądać małe kartoniady, transparenty, konfetti, serpentyny, pasy materiału, flagi na kijach (ktoś gdzieś wypatrzył taką z napisem „A.C.A.B.” :) ), a nawet sektorówki w tym jedną z kibicem odpalającym racę. Ku rozczarowaniu wielu obserwatorów młody narybek nie odpalił do niej pirotechniki :)

Lech Podbeskidzie 14.03.2014

Poważniejszych kibicowskich emocji mecz z Podbeskidziem oczywiście nie wywoływał. Kocioł prowadził w miarę dobry doping przez cały mecz. Najlepszym momentem zdecydowanie była eksplozja radości po bramce na 2:1 w doliczonym czasie gry. Z kronikarskiego obowiązku wypada napisać o kilku, może kilkunastu kibicach z Bielska, którzy obecni byli w sektorze gości.

Lech Podbeskidzie 14.03.2014

Na tym meczu w Kotle nie wisiały flagi grup, FC i sekcji. Warto odnotować powrót na płot po małym retuszu flagi „Pyrlandia”. Ponadto na piętrze wisiały 2 transparenty dedykowane kibicom, którzy z różnych powodów nie mogą cieszyć się pełnią kibicowskiego życia.

Lech Podbeskidzie 14.03.2014

PS. Z kolei dzięki transmisji w TV udało się wychwycić dość zabawną scenkę z loży VIP, gdzie jeden z wielu niezadowolonych z obecnej polityki i tego co dzieje się z naszym klubem kibiców, zdaje się dość ekspresyjnie wyrażać co myśli kierując swoje pretensje wprost do prezesa Gargamela.

Lech Podbeskidzie 14.03.2014