Lech Poznań – GTS Wisła Kraków, 6.12.2013

Mecz z GTSem był ostatnim w tym roku spotkaniem na Bułgarskiej. Było to też ostatnie spotkanie w historii dla stowarzyszenia Wiara Lecha, które z końcem roku zakończy swoją dziesięcioletnią działalność.

Na meczu było tylko 10 432 kibiców. Sektor gości pozostał pusty z powodu zakazu wyjazdowego ciążącego na fanach GTSu. Tego wieczora nad Poznaniem przechodziły gwałtowne nawałnice i burze śnieżne. Komunikacja była przez długi czas sparaliżowana, a ekstremalności zjawisk pogodowych mogliśmy doświadczyć podczas meczu. W ułamku sekund boisko pokryło się śniegiem, mecz został też przerwany na kilka minut.

Lech GTS 6.12 (4)

Mimo warunków i liczb doping był całkiem niezły. Widać i słychać było, że na stadion przyszli ci, którzy bez względu na wszystko będą dopingować Kolejorza i robić to z pasji. Poza sporą ilością bluzgów na milicyjny klub warto odnotować bardzo dobre wykonanie „Chorwackiego”.

Lech GTS 6.12 (1)

Lech GTS 6.12 (5)

Wypada też podziękować stowarzyszeniu „Wiara Lecha”, dzięki któremu udało się zrobić wiele dobrego, przede wszystkim ku chwale Lecha Poznań.

Lech GTS 6.12 (3)

Lech GTS 6.12 (2)